عشق یعنی رهایی از ترس

با این که عشق همان چیزیست که همیشه در طلبش هستیم؛ اکثر اوقات بی انکه شناخت آگاهانه یی نسبت به آن داشته باشیم، از عشق می هراسیم و به همین دلیل ممکن است حضورش را نه ببینیم و نه بشنویم. با این حال به محض این که به خود وسایریین کمک کنیم تا مرزهای ترس وحشت را پشت سر گذاریم، آغاز تحولی درونی را تجربه خواهیم کرد!

به کمک عشقی که تنها واقعیت وجودی ماست، میتوان سلامت و یک پارچگی روحی را برابر با آرامش درونی دانست،و التیام روحی را معادل رهایی از ترس.

                                              پس عشق یعنی رهایی از ترس

/ 2 نظر / 5 بازدید
آشناي قدیمی

موافقم. عشق يعني آرامش. شوق وصال يعني آرامش در عين آشفتگي.

حامد

استاد ایلیا (پیمان فتاحی) کیست و از چه می گوید؟ بعد از 12 سال، بخشی از سخنرانی های عمومی و بیوگرافی استاد ایلیا منتشر شد آموزش‏هاي عمومی ايليا «ميم» درباره حضور الهي، تجربه عشق الهی، احياء روح، انقلاب دروني، نور زنده، هدايت الهي و زندگي متعالي و همچنين آموزش روش‌هاي تفکر و مباحثي مانند علم موفقيت، ازدواج هماهنگ، تغذيه نوراني، کلام خلاق، روش‌ها و سبک‌هاي مبارزه باطني، روشهاي سخنراني و نويسندگي و تحقيق، نشانه شناسي در طبيعت، روشهاي درمان ديناميکي، تفسير و تحليل متن و روشهاي انسانشناسي است، اما عمده سخنراني‌هاي عمومي به مبحث معنويت الهي و معرفت باطني اختصاص داشته است. برای آشنایی بیشتر به کتب و فیلم ها و اخبار جمعیت ال یاسین مراجعه کنید و به دیگران نیز معرفی کنید. www.revayatgaran-iliya.blogfa.com www.entesharat-saay.blogfa.com www.yaasin-times.blogfa.com